Patryko napisał(a):

Strzelam, że Uryga dostanie w czerwcu przyszłego roku do podpisania kontrakt 1+1, jeśli nie wywalczy miejsca w składzie (mam nadzieję ekstraklasowej Wisły), to w lecie 2027 pójdzie szukać szczęścia gdzie indziej.
W czerwcu 2026 będzie mieć na karku 32 lata, stracony rok i kolano, które nie wiadomo jak długo wytrzyma. Powrót do składu będzie mega wyczynem w jego przypadku.
|
Plus zamiast 10 kg nadwagi będzie 15