Vuko napisał(a):

|
O ile za Rodado może wyjść Duarte albo Nikaj, to z tymi bramkarzami to pojechał.
|
JK próbuje budować bramkarzy, którzy są w Wiśle, jednocześnie bardzo klarowna informacja, że nie chcemy Gikiewicza (z tym się zgadzam).
Mam tylko nadzieję, że tak nie myśli i w miarę kończących się kontraktów bedzie wymieniał bramkarzy na lepszych.
Nowy kontrakt dla Lasockiego?! Yyy.
Dla Jarocha to przedłużenie do końca sezonu za zasługi.