|
Mam nadzieję że brak przedłużenia do tej pory Jarocha i Łasickiego bierze się ze sporej obniżki zarobków.
Niestety, budżet nie jest z gumy. Przedłużenie Brody i Chichkana to był strzał w kolano. Jedyna niewielka nadzieja w tym że Broda znowu zacznie się pultać że nie ma miejsca w bramce i puszczą go do Kolejarza Stróże.
Poza tym - szansa zakontraktowania dobrego bramkarza w przerwie zimowej jest bardzo mała. Ew. wypożyczenie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|