Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97666
Stary 07.10.2025, 12:37
Przedłużenie Łasickiego?
Tak jak napisałem w innym temacie: to jest papierek lakmusowy, czy w Wiśle coś zmienia się na lepsze.

Jeżeli do tego dojdzie to niestety ale...orkiestra na Titanicu gra w najlepsze.

W takim razie sposobem na nowy kontrakt w Wiśle jest nie tylko poważna kontuzja ale również odpowiedni staż.
A najlepiej oczywiście połączenie tych dwóch czynników.
Kurcze - naprawdę Dawid Szot może czuć się w takiej sytuacji mocno pokrzywdzony.

A co do odpowiedniej konkurencji na pozycji bramkarza...Oby to nie kosztowało Wisły braku awansu.
Co prawda pepe72 uważa, że np. Cziczkan to odpowiedni człowiek jako trzeci bramkarza na ale bądźmy poważni. Chłop zawala w rezerwach praktycznie każdy mecz, w którym występuje. Nie wiem czego w takim razie można oczekiwać od bramkarza nr 3.
O Brodzie i Letkiewiczu jako potencjalnych nr 1 i 2 napisano już w zasadzie wszystko.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując