Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97665
Stary 07.10.2025, 12:20
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
JK w wywiadzie dla Bagienko Extra powiedział, że Gikiewicz odezwał się do Wisły, ale Wisła nie jest zainteresowana jego usługami, gdyż mamy wystarczający skład na pozycji bramkarzy..
Znalezienie zastępcy dla Rodado nie jest priorytetem, ponieważ Wisła gra ala barcelona bez klasycznej 9, ewentualnie będą szukać kogoś młodego z potencjałem, kto zaakceptuje drugą pozycję w zespole.
Dodatkowo w przyszłym tygodniu odbędą się rozmowy z Jarochem oraz Łasickim w sprawie przedłużenia kontraktów.
1. Nie dziwię się że nie wzięli Gikiewicza
2. Nie stać nas na porządnego napastnika.
3. Przedłużenie Lasickoego - bez komentarza.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując