Patryko napisał(a):
Moskal dostał na początku drużynę niezdolną do gry nawet na jednym froncie, a do tego połowę lipca i cały sierpień miał rozwalone wyjazdami.
On miał w tamtym czasie do gry takie gwiazdy jak półmózg Kiss, Starzyński, Olejarka czy Sapała (to miał być jego sezon!!). Nie ma nawet porównania do obecnej głębi składu (mimo oczywistych braków).
Myślę, że gdyby w tamtym czasie JK postawił na Jopa zamiast Moskala, efekt byłby podobny i Jopa już by tu nie było.
|
Też tak uważam. Oczywiście Moskal ma swoje ograniczenia i jakimś wybitnym szkoleniowcem nie jest, ale często pomija się właśnie fakt, że wchodził w sezon praktycznie bez porządnych przygotowań, a w dodatku w składzie miał totalny groch z kapustą.