Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1301
Stary 07.10.2025, 10:39
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Królewski z Baschą i AI dali Jopowi narzędzia. Rodado Jgbekeme, Ertlhaler, Leliveld, Giger, Giurcić, Omić.. Bez nich Jop mógłby sobie jedynie wypolerować glacę. Dlatego jeżeli ktoś twierdzi, że aktualny wynik to zasługa jedynie Jopa dowodzi że ma sieczkę w głowie.

A sugestia że plucie na Królewskiego jest efektem aktywności internetowej to już szczyt bezczelności. Matołki były w natarciu bo prezes wrzucił filmik z leżącymi dzbanami z Opola. Były w natarciu bo mecz z Pogonią chciał zorganizować, były w natarciu bo odpowiedział na debilny wpis jakiegoś wymoczka. Niestety w niektórych kręgach lżenie prezesa jest w bardzo dobrym tonie i moja stara śpiewka to tylko reakcja na Himalaje kretynizmu które często się objawiają.

A co do odpowiedzi na infantylne pytania. Nazwanie ich infantylnymi to przejaw mojej kurtuazji.
To może zwolnijmy etat trenera i niech w jego miejsce działa prezes z wujkiem Basha i ejaj, zawsze coś zaoszczędzimy, a Jop do "polerowania glacy", same plusy. To co Ty tu wypisujesz przebija najwyższy poziom absurdu.
P.S. pewnie, niech się prezes klubu przegaduje z noname'ami na socjalach, w końcu od tego jest prezesem.
Odpowiedz cytując