|
@Jaroo1 ale ty pamiętasz, że
A. Rodado - Hiszpan
M. Carbo - Hiszpan
F. Duarte - Portugalczyk
Wczorajszy skład to:
ES
AT-PL-PL(PT)
NG-ES
PL(CH)-PL-PL-NL
PL
Owszem, mamy najbardziej spolonizowaną Wisłę od wielu lat ale 5-6 graczy w wyjściowej "11" to zazwyczaj obcokrajowcy.
|