Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16829
Stary 06.10.2025, 11:05
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Także w walce pozostaje Śląsk, Wieczysta i pewnie jakieś objawienie wiosny, które wypali serią. Trochę więcej spokoju i motywacji w Wieczystej, zimą jakieś na pewno kolejne wzmocnienia będą i mogą spokojnie ten awans wymęczyć. Nawet jak nie bezpośredni to i tak pozosotają baraże, a tam może mają najwieksza przewagę z całej ligi bo mają graczy z doświadczeniem, którzy na 2 mecze mogą się spiąć na maksa. .
Na razie to Slask ma przewagę 2 pkt nad 7 miejscem, Wieczysta az 3.

2 przegrane i Wieczystej nie ma nawet w barazach. A jak ściągną w zimie 10 nowych zawodników (a tyle będzie) to tylko będą jeszcze bardziej niezgrana zbieranina. Rywale tylko na to czekaja.

Przyklad Wisly z wielkim budżetem tułajacej sie w 1 lidze pokazuje jak ciezko sie pozbierać majac gwiazdozbior zamiast drużyny.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 06.10.2025 o godz. 11:09.
Odpowiedz cytując