Cytat:
|
Natomiast ta koncepcja duetu Moskal - Petrescu o ktorej pisze Karcz... Powiem tak, Kwiecień naprawde lubi palić pieniędzmi. Awansu w tym sezonie nie zrobi.
|
A ja myślę, że zrobi. Dużo do awansu nie potrzeba. Wieczysta to co prawda beniaminek ale drużyny, które są w czubie czy obie Polonię to też beniaminki i myślę, że oni spuchną w którymś momencie sezonu, a nawet jak nie spuchną to nie wykręcą średniej typu 65 pkt. Także w walce pozostaje Śląsk, Wieczysta i pewnie jakieś objawienie wiosny, które wypali serią. Trochę więcej spokoju i motywacji w Wieczystej, zimą jakieś na pewno kolejne wzmocnienia będą i mogą spokojnie ten awans wymęczyć. Nawet jak nie bezpośredni to i tak pozosotają baraże, a tam może mają najwieksza przewagę z całej ligi bo mają graczy z doświadczeniem, którzy na 2 mecze mogą się spiąć na maksa.
Liga zapowiadała się mocna, a chyba jest najsłabsza od lat. Kandydaci do awansu cieniują. Poziom ogólnie się całościowo wyrównał ale w dół.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.