wolfy napisał(a):

W końcu ma wybitny pierwszy skład, genialnego trenera i przerażającą ławkę.
Jaaasne.
|
No, trenera to Kwiecień właśnie zwolnił.
Jeśli faktycznie da jakiegoś trenera (Petrescu chodzi na giełdzie), który wymaga niezłej kondycji to po zimie będzie miał problem z zestawieniem "11" bo wszystkie "dziadki" będą kontuzjowane.