|
we czwartek w barwach Wieczystej zagrał Miki Villar. Jak oceniacie jego występ? Wg mnie był jednym z najsłabszych na boisku. Nie zrobił pół akcji, przegrywał dryblingi. Teraz widać, że dobrze zrobiliśmy pozbywając się go.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|