|
Mam z grubsza podobne zdanie nt. tego transferu jak @Witalis, to był przekręt.
Jakby on miał być wart pół bańki euro skoro w zilinie a i b przez 3 sezony strzelił 1 bramkę (za 90minut.pl). Oczywiście nie oglądałem go, ale to miał być ponoć dość ofensywny gość?
Co do młodzieżówki - przez kilkadziesiąt lat kibicowania widziałem u nas tyle powołań, które budziły śmiech i zdumienie bo wcześniej widziałem asa na żywo, że mało co mnie zdziwi. Zakładam, że w Macedonii bywa podobnie więc to, że gość miał wpisane u-ileś tam to dla upolowania łosia.
|