Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 04.10.2025, 23:20
Markusik oczywiście się uruchomił. Piłka nożna jest z jednej strony prostym sportem ale jest to tak złożony proces, że na wielu płaszczyznach się musi wszystko czy prawie wszystko zgadzać, a na koniec może się okazać, że i tak szczęścia zabraknie żeby był wynik. Także super porównanie z wlaniem benzyny do samochodu.

Dupa ciebie mocno boli i tego Jopa. Nie możesz tego wytrzymać że chłop znikąd robi lepsze wyniki niż twoj Wielki guru z zachodu po Wyższej szkole trenerskiej ukończonej na Oxfordzie.

Żeby grali Polacy dobrze, a przede wszystkim u nas ostatnimi laty jest dużo młodych Polaków, bo na dobrych starszych nas nie stać, to przede wszystkim musi być ktoś kto ich rozwinie bo logiczne jest, że taki piłkarz ma duże braki i musi się rozwijać, a jakby tych braków wiele nie miał to na pewno do Wisły nie trafi.
I tu jest rozwiązanie zagadki. Pojawił się Jop który pozytywnie wpływa na rozwoj pilkarzy. I tych starszych ale co szczególnie ważne, tych młodych. Dzięki temu, że Jop ogarnia to drużyna wygląda jak wygląda. Praktycznie każdy robi progres, chyba nikt nie zaliczył regresu. To różni Jopa od tych wszystkich Brzeczkow i Rude.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując