Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 04.10.2025, 19:38
Z tym samochodem to już pojechałeś.
Reszta - ok - po prostu trzeba zawodników z umiejętnościami i ambicją, oraz sztabu z umiejętnościami i ambicją.

Można tylko przywoływać przykłady:
- (jedna strona), że piłkarze z III ligi hiszpańskiej mogą mieć większe umiejętności (choć nie zawsze),
- (druga strona) że młodzi (choć nie tylko) polscy piłkarze mogą mieć więcej ambicji (czasami)

Czyli nie ma sensu kruszyć kopii
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując