|
Z tym samochodem to już pojechałeś.
Reszta - ok - po prostu trzeba zawodników z umiejętnościami i ambicją, oraz sztabu z umiejętnościami i ambicją.
Można tylko przywoływać przykłady:
- (jedna strona), że piłkarze z III ligi hiszpańskiej mogą mieć większe umiejętności (choć nie zawsze),
- (druga strona) że młodzi (choć nie tylko) polscy piłkarze mogą mieć więcej ambicji (czasami)
Czyli nie ma sensu kruszyć kopii
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|