Witalis napisał(a):

|
Tak napisałem - podejrzana jest kwota. Myślę, że z tej pensji to połowę komuś oddawał pod stołem.
|
No shit, Sherlock. Samo sprowadzenie piłkarza ze Słowacji nie byłoby warte uwagi gdyby przyszedł za 100 tys. złotych i zarabiał jak Kuziemka, czy by wypalił, czy nie.
To kwestia jak zdefraudowano tak duże pieniądze, jaki w tym udział mieli Pasieczy, Gula i trio budzi bardzo poważne wątpliwości. Chłop zarabiał więcej niż Rodado!