Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16814
Stary 04.10.2025, 19:34
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Tak napisałem - podejrzana jest kwota. Myślę, że z tej pensji to połowę komuś oddawał pod stołem.
No shit, Sherlock. Samo sprowadzenie piłkarza ze Słowacji nie byłoby warte uwagi gdyby przyszedł za 100 tys. złotych i zarabiał jak Kuziemka, czy by wypalił, czy nie.

To kwestia jak zdefraudowano tak duże pieniądze, jaki w tym udział mieli Pasieczy, Gula i trio budzi bardzo poważne wątpliwości. Chłop zarabiał więcej niż Rodado!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując