Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16803
Stary 04.10.2025, 05:08
Rozkminki o świcie w tramwaju
Pamiętacie Tomasza Jirsaka? Na pewno tak. Ja pamiętam, że był irytującym słabiakiem i jednym z nieporozumień na boisku.
Być może teraz koneserzy mi wypomną: "a nie pamiętasz jak w 2008 uratował nam mecz z... I tu nazwa klubu". Możliwe więc że się mylę.
Mam jednak wrażenie, że on aktualnie nie miałby placu w naszej drużynie z Carbo, Dudą, wcześniej z Poletanovicem. Jeśli tak, no i jeśli się nie mylę, to ile kasy poszło na takiego w sumie mizeraka i jak palono pieniędzmi w porównaniu do teraz.
No i jeszcze co można było osiągnąć, gdyby BC nie był po części zakładnikiem starego układu z Kapką i Rogalą na czele.
(O jakimś Baretto czy innej Władzi nawet nie wspominam)

Edit: Kirm następny, o którym sobie przypomniałem bo któryś ze wspomnieniowych portali na FB o nim napisał. W komentarzach wspomnienia i zachwyty kibiców pamiętających tamte czasy a dla mnie to gość zwyczajnie przeciętny. Następny Ilic, król strzelców z Jugosławii czy skąd tam. Przecież to półka niżej niż Rodado a kasa za transfer i wypłata niewyobrażalna na dzisiejsze możliwości.
Powód: Tramwaj powoli jedzie
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 04.10.2025 o godz. 05:12.
Odpowiedz cytując