Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.10.2025, 15:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I to jest coś do poprawienia, bo chłop nawet nie próbuje wyskoczyć. Igbekeme też jest niski, a nie sprawia mu to problemów.

Tu nawet nie chodzi o wygranie główki tylko presję na rywalu.

Podejście Karheropa nie jest dobra, a Dudy nie należy bronić skoro popełnia cały czas te same błędy.
Igbekeme zawsze skacze do główki?

To teraz odwiń sobie druga bramkę dla Pogoni Grodzisk Mazowiecki w meczu z nami.

James jest 10 lat starszy od Dudy, jest graczem defensywnym. Jego ustawienie/ruchy we wlasnym polu karnym musza i powinny byc lepsze (tak mowi teoria).

Duda po 1/3 sezonu ma 4 asysty. To tak w kwestii czy cos u niego drgnelo.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.10.2025 o godz. 15:45.
Odpowiedz cytując