Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5234
Stary 03.10.2025, 15:07
Poprzednie sezony nie raz pokazywały czym się kończy zniżka formy. Często bywało przecież tak, że zespół z top 6 czy nawet niżej łapał formę i serie samych zwycięstw i albo wskakiwał do top 2 albo był bardzo blisko i do końca sezonu straszył drużyny z top 2. Zrobiła to Wisła za Sobola, Katowice i chyba Tychy też jak złapały serie to dużo namieszały

Także tu wielkiego marginesu błędu nie może być bo tak jak my w 6 meczów zrobiliśmy 18 pkt a teraz w 5 meczow 8 pkt to pokazuje że przy minimalnie słabszym punktowaniu bo przecież 8 pkt na 5 meczów to nie jest tragedia, jak jakiś zespół zacznie mieć same wygrane pod rząd to na finiszu sezonu może kilkanascie pkt odrobić.

Czym innym jest walka o top 6 gdzie 4 zespołu nie złapią nagle serii życia i żeby tam być to wystarczy grać średnio albo słabo i na jakimś etapie nadrobić, a czym innym walka o top 2 gdzie tutaj właściwie cały sezon musi być równy i do końca trzeba formę utrzymać bo jak znowu ktoś zrobi serie 10 wygranych pod rząd to nawet grając nieźle, można się rozczarować.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując