FraMat napisał(a):

Ale Kwiecień przecież z każdym awansem na wyższy stopień rozgrywkowy zmienia zespół podnosząc jego poziom.
Dzisiejsza Wieczysta byłaby przepłacona w IV, III czy w II lidze.
Na I ligę jest najprawdopodobniej wystarczająca.
Podejrzewam, i chyba to właśnie dziennikarze blisko Kwietnia mówili, że po ewentualnym awansie do ekstraklasy Kwiecień znowu przebuduje zespół tak, żeby ten mógł walczyć o najwyższe cele i zrezygnuje wtedy z oldboyów.
|
Tylko musi najpierw awansować. I tutaj oldboje mogą być problemem w dłuższym horyzoncie czasowym.
Ale szczerze mówiąc mi to wisi. Interesuje mnie awans Wisły. Wieczysta wzbudza we mnie zbliżone emocje jak Puszcza, Termalika czy Wigry Suwałki.