Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 03.10.2025, 14:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ale Kwiecień przecież z każdym awansem na wyższy stopień rozgrywkowy zmienia zespół podnosząc jego poziom.
Dzisiejsza Wieczysta byłaby przepłacona w IV, III czy w II lidze.
Na I ligę jest najprawdopodobniej wystarczająca.

Podejrzewam, i chyba to właśnie dziennikarze blisko Kwietnia mówili, że po ewentualnym awansie do ekstraklasy Kwiecień znowu przebuduje zespół tak, żeby ten mógł walczyć o najwyższe cele i zrezygnuje wtedy z oldboyów.
Tylko musi najpierw awansować. I tutaj oldboje mogą być problemem w dłuższym horyzoncie czasowym.

Ale szczerze mówiąc mi to wisi. Interesuje mnie awans Wisły. Wieczysta wzbudza we mnie zbliżone emocje jak Puszcza, Termalika czy Wigry Suwałki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.10.2025 o godz. 14:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując