Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5230
Stary 03.10.2025, 13:53
@MaLk hipotetycznie

Punktujemy 1.87 do konca sezonu
Wieczysta punktuje 2.08, Slask wroclaw 2.13 pkt/mecz

Czy to wyglada na scenariusz s-f? No nie. Obie wowczas sa przed nami. Niestety wciaz scenariusz ze 3 drużyny beda dobrze punktować jest zagrozeniem

Wieksza wartość ma dla mnie patrzenie na przewage nad rywalami i ew dystans spotkań. Średnia ponizej 2 pkt oznacza że częściej niz w co 2 meczu nie będziemy wygrywać.

Zarówno od Slaska jak i Wieczysta dziela nas 2 spotkania, co z jednej strony jest dobra informacja, ale z drugiej strony pokazuje jak szybko moze sie w 2-3 kolejki zmienić optyka.

Co sie tyczy najblizszego okresu (do zimy i zmian kadrowych) to Wieczysta ze Śląskiem maja mecz bezpośredni, więc na dystansie 8 spotkań nie zawalimy wiecej niż 3 spotkania niz rywale.

Tak jak pisałem niedawno, wariantem idealnym byloby utrzymanie rywala z 3 miejsca na przerwę zimowa na 10 pkt (4 spotkania). Pomarzyć dobra rzecz
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.10.2025 o godz. 13:59.
Odpowiedz cytując