@MaLk hipotetycznie
Punktujemy 1.87 do konca sezonu
Wieczysta punktuje 2.08, Slask wroclaw 2.13 pkt/mecz
Czy to wyglada na scenariusz s-f? No nie. Obie wowczas sa przed nami. Niestety wciaz scenariusz ze 3 drużyny beda dobrze punktować jest zagrozeniem
Wieksza wartość ma dla mnie patrzenie na przewage nad rywalami i ew dystans spotkań. Średnia ponizej 2 pkt oznacza że częściej niz w co 2 meczu nie będziemy wygrywać.
Zarówno od Slaska jak i Wieczysta dziela nas 2 spotkania, co z jednej strony jest dobra informacja, ale z drugiej strony pokazuje jak szybko moze sie w 2-3 kolejki zmienić optyka.
Co sie tyczy najblizszego okresu (do zimy i zmian kadrowych) to Wieczysta ze Śląskiem maja mecz bezpośredni, więc na dystansie 8 spotkań nie zawalimy wiecej niż 3 spotkania niz rywale.
Tak jak pisałem niedawno, wariantem idealnym byloby utrzymanie rywala z 3 miejsca na przerwę zimowa na 10 pkt (4 spotkania). Pomarzyć dobra rzecz
