Szewa napisał(a):

Możliwe że się zmieniły symulowane progi po meczu na szczycie, ale póki co zostawiam te od Zagrosika sprzed paru dni:
50% szans na awans - 57 punktów, brakuje 32 punktów, średnia 1,39
90% szans na awans - 62 punkty, brakuje 36 punktów, średnia 1,56
99% szans na awans - 65 punktów, brakuje 40 punkty, średnia 1,74
100% szans na awans - 68 punktów, brakuje 43 punktów, średnia 1,87
Ostatnie 5 meczów (od meczu z Legnicą, czyli nasz umowny kryzys po świetnym początku) to średnia 1.6 punkta na mecz
|
U mnie póki co niezmiennie od początku sezonu (korekty najwcześniej po 18 kolejce):
25% szans na awans bezpośredni - 62 punkty
50% szans na awans bezpośredni - 63 punkty
75% szans na awans bezpośredni - 65 punktów
ale cieszy, że szanse liczone na bieżąco wzrastają.
Na tę chwilę jesteśmy +5 punktów ponad "ścieżką awansu" wg progu 65.
P.S. Mamy 26 punktów, nie 25, więc do 65 punktów brakuje nam 39 punktów (nie 40), czyli średnia 1,7 wystarczy.
Karherop napisał(a):
|
Liczenie że punktowanie ponizej 2 pkt/mecz cos nam da to liczenie na farta. Tu trzeba wyrywać punkty gdzie się da.
|
Zależnie o czym mówimy - jeśli o punktowaniu <2 pkt/mecz przez cały sezon, to niesie za sobą jakiś poziom ryzyka, ale jeśli chodzi o taką średnią w pozostałych 23 meczach, to uwzględniając nasz dotychczasowy dorobek punktowy, mówimy tu o progu <72 punktów, więc tutaj nie ma mowy o żadnym farcie, tylko o bardzo dużym zapasie. Na tę chwilę granie do końca sezonu ze średnią 1,9 zapewnia awans i to taki na luzie.