|
To akurat jakiś tam wycinek rzeczywistości. Mysle że dość miarodajne sa czasookresy od przerwy na kadrę do przerwy na kadrę.
Pierwszy (7 spotkan) punktowalismy 2.57 pkt/mecz
Drugi (5 spotkań) punktujemy po 4 meczach 2 pkt/mecz i albo skoczymy na 2.2 albo zlecimy na 1.8 lub 1.6.
3 przerwa to będzie Puszcza (w), Stal Rzeszow (d), Chrobry (w), Polonia W (d)
4 przerwa: Pogon Siedlce (w), Stal Mielec (d), ŁKS (w)
Wiosna to melodia przyszłości
Liczenie że punktowanie ponizej 2 pkt/mecz cos nam da to liczenie na farta. Tu trzeba wyrywać punkty gdzie się da.
|