FraMat napisał(a):

Duda gra akurat dobrze.
Ustawienie go w naszym polu karnym to chyba jednak pomysł Jopa?
|
To znowu oglądasz inny mecz. Duda traci piłki na potęgę, źle podaje, o mało przez głupotę nie zrobił kontry Wieczystej. Beznadziejny mecz Kacpra.