Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 01.10.2025, 20:16
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Atuty Wisły w starciu z Czystą? W zasadzie chyba wyłącznie własne boisko i doping kibiców, bo czysto piłkarsko to faworytem nie jesteśmy. Dodatkowo oni z wypłatami na kontach, czego nie da się powiedzieć o naszych.
Spodziewam się piłkarskich szachów gdzie zadecyduje skuteczność. Remis będzie sukcesem, przy okazji brak kontuzji mile widziany.
Ale realnie to najprawdopodobniej Wieczysta wygra - nie chce mi się wierzyć, żeby nasza defensywa nie odwaliła jakiegoś numeru w trzecim kolejnym meczu.
Faworytem nie jest też Wieczysta, która z całą pewnością nie jest piłkarsko lepsza od Wisły. Owszem, każdy wynik jest możliwy, ale już nie przesadzajmy z tym umniejszaniem siebie w kontekście Wieczystej. Wieczysta, w żadnym elemencie gry nie jest lepsza od Wisły, również w defensywie. Może ma trochę groźniejsze stałe fragmenty.

Czy Wieczysta w ogóle umie grać piłkarskie szachy to nie wiem. Dlatego ciężko mi przewidzieć przebieg tego meczu. Mecz jest absolutnie do wygrania, jak z każdym innym rywalem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując