wolfy napisał(a):

(...)
Podejrzewam że niedługo rezerwy wzmocni Sukiennicki (zero ironii, radził sobie na poziomie drugiej ligi), może wrócą Talar i Starzyński. Utrzymanie się nie jest najważniejsze.
|
Tu się nie zgodzę.
Jest bardzo duża różnica między 3 i 4 ligą choćby w jakości boisk.
Więc utrzymanie się jest najważniejsze.