For_FuN_ napisał(a):

|
Kapitalny start sezonu. Trzeba pogratulować trenerowi, bo chyba najwięksi optymiści nie spodziewali się takich wyników i zaledwie 1 porażki przy 10 rozegranych spotkaniach. Lider, najwięcej goli strzelonych, najmniej straconych. Właściwy człowiek na stanowisku(w końcu!). Oby tylko Potter nie przeszkadzał, a o to będzie ciężko na przestrzeni całego sezonu.
|
W innym temacie dwie osoby typowaly taki albo lepszy start sezonu.
Ja typowałem 2.24 pkt/mecz. Obecne 2.5 jest nie do utrzymania. To by dawalo 85 pkt w sezonie, więc nawet ja nie jestem az takim optymista