Tantal napisał(a):

|
Swoją drogą po drugiej stronie ten Holewiński z gębą Elvisa wyciągnął im co najmniej dwa bardzo dobre strzały - jeden Rodado, drugi Omicia. W studiu Borek gadał że ma 194 cm i kilkanaście meczy na 0 w drugiej lidze. Czemu my nie ściągamy takich chłopaków a przedłużamy kontrakty Brodzie i Cziczkanowi?
|
Oczywiście że ściągamy.
Tylko ostatnie 5 lat:
Lis, Biegański - mlodzi GK z 1 i 2 ligi
Broda - na wypożyczeniu w w 2 lidze
Letkiewicz - na wypożyczeniu w 3 lidze
Byly stare syte koty: Kieszek, Raton i Cziczkan, ale przeważnie gra u nas jakis mlody szczypior
Teraz Stępak podobno calkiem dobrze ogrywa sie w 2 lidze więc będzie pewnie kolejnym mlodym ktory zaraz będzie dwojka lub trojka.
Letkiewicz miewal takie mecze jak wczoraj Holewinski. Nie rozumiem az takich zachwytow.