Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.09.2025, 14:35
Tantal napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą po drugiej stronie ten Holewiński z gębą Elvisa wyciągnął im co najmniej dwa bardzo dobre strzały - jeden Rodado, drugi Omicia. W studiu Borek gadał że ma 194 cm i kilkanaście meczy na 0 w drugiej lidze. Czemu my nie ściągamy takich chłopaków a przedłużamy kontrakty Brodzie i Cziczkanowi?
Oczywiście że ściągamy.

Tylko ostatnie 5 lat:
Lis, Biegański - mlodzi GK z 1 i 2 ligi
Broda - na wypożyczeniu w w 2 lidze
Letkiewicz - na wypożyczeniu w 3 lidze

Byly stare syte koty: Kieszek, Raton i Cziczkan, ale przeważnie gra u nas jakis mlody szczypior

Teraz Stępak podobno calkiem dobrze ogrywa sie w 2 lidze więc będzie pewnie kolejnym mlodym ktory zaraz będzie dwojka lub trojka.

Letkiewicz miewal takie mecze jak wczoraj Holewinski. Nie rozumiem az takich zachwytow.
Odpowiedz cytując