Karherop napisał(a):

Pepe nie wiem na co patrzysz....
Polonia B -2 wygrane
Śląsk - 2 wygrane
Ruch - 2 wygrane
My - remis i wygrana
|
Liczyłem, że przeskoczymy Polonię B. Udało się ale inni też byli mocni. Poniżej tabela września:
Kod:
1. Pogoń GM 7 2-1-0 8:4
2. Wieczysta 7 2-1-0 6:2
3. Śląsk 7 2-1-0 6:3
4. Wisła 7 2-1-0 5:3