Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 29.09.2025, 21:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Rodado zagrał bardzo dobry mecz, podobnie Duarte.
Wszyscy zagrali.
Zgadzam sie. Widac moze znizke formy Erlthalera czy rozregulowany celownik Duarte, ale wszyscy zasuwali ostro w defensywie.

Jesli ktos był najsłabszy na boisku to Krzyżanowski.

Dzisiaj Jop bardzo dobre zmiany. Jedynie przyczepilbym sie do pozniej zmiany Juliusa. Mogl zejść wcześniej.

W tym meczu wskoczyliśmy znowu na ten poziom jak w meczu ze Slaskiem, tyle ze rywal byl duzo lepiej dysponowany.

Jednocześnie jednak umiejetnie zneutralizowalismy jego zalety.

Teraz pora na misje Wieczysta
Odpowiedz cytując