wolfy napisał(a):

Dokładnie. Rodado zagrał bardzo dobry mecz, podobnie Duarte.
Wszyscy zagrali.
|
Zgadzam sie. Widac moze znizke formy Erlthalera czy rozregulowany celownik Duarte, ale wszyscy zasuwali ostro w defensywie.
Jesli ktos był najsłabszy na boisku to Krzyżanowski.
Dzisiaj Jop bardzo dobre zmiany. Jedynie przyczepilbym sie do pozniej zmiany Juliusa. Mogl zejść wcześniej.
W tym meczu wskoczyliśmy znowu na ten poziom jak w meczu ze Slaskiem, tyle ze rywal byl duzo lepiej dysponowany.
Jednocześnie jednak umiejetnie zneutralizowalismy jego zalety.
Teraz pora na misje Wieczysta