WildDog napisał(a):

|
VAR to tylko przy golu, karnym lub czerwonej kartce reaguje. Dlatego w tej sytuacji, która opisujesz była "cisza".
|
Co znaczy reaguje? To po ch... im te słuchawki? Nie chodzi żeby ciągać do monitora tylko żeby w ewidentnej sytuacji był rożny tak jak powinno być, a nie spalony którego nie było.