Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 27.09.2025, 07:47
Sylwestrzak to miernota, prawda. Ale nie to jest najgorsze. Najgorsze, że on jest nieobiektywny. We wszystkich meczach, które nam sędziował w ostatnich latach, sędziował przeciwko nam. Zabrał nam pewnie z kilkadziesiąt punktów w swojej "karierze".
Odpowiedz cytując