Temat
:
11. kolejka, Wisła Kraków - Polonia Bytom, 29 września, 19:00
Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline
#
42
27.09.2025, 07:47
Sylwestrzak to miernota, prawda. Ale nie to jest najgorsze. Najgorsze, że on jest nieobiektywny. We wszystkich meczach, które nam sędziował w ostatnich latach, sędziował przeciwko nam. Zabrał nam pewnie z kilkadziesiąt punktów w swojej "karierze".
crux.a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crux.a
Znajdź inne posty napisane przez crux.a