Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16797
Stary 27.09.2025, 05:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Spiaczka juz ma pol roku z glowy akurat.



Nie sentyment, ale pragmatyzm.

Chyba ze wg Ciebie lepiej miec w kadrze tylko jednego napastnika, to ok.

Tak jak napisalem, za 1/3 poprzedniej pensji Zwoliński na 4 miesiące to wg mnie nie byłby tak glupi pomysl.

Jak widac jego odejście nie sprawiło magicznie ze klub kogos pozyskal.
Oczywiście że bardzo potrzebujemy zmiennika dla Rodado i niech Basha znajdzie kogoś takiego kto potrafi grać w piłkę.
Ja tylko nie chcę powrotu gościa od którego piłka się odbija we wszystkie strony.
Nie chcę odgrzewanego kotleta w dodatku kiepskiej jakości.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 27.09.2025 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując