Karherop napisał(a):

Spiaczka juz ma pol roku z glowy akurat.
Nie sentyment, ale pragmatyzm.
Chyba ze wg Ciebie lepiej miec w kadrze tylko jednego napastnika, to ok.
Tak jak napisalem, za 1/3 poprzedniej pensji Zwoliński na 4 miesiące to wg mnie nie byłby tak glupi pomysl.
Jak widac jego odejście nie sprawiło magicznie ze klub kogos pozyskal.
|
Oczywiście że bardzo potrzebujemy zmiennika dla Rodado i niech Basha znajdzie kogoś takiego kto potrafi grać w piłkę.
Ja tylko nie chcę powrotu gościa od którego piłka się odbija we wszystkie strony.
Nie chcę odgrzewanego kotleta w dodatku kiepskiej jakości.