Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 26.09.2025, 21:00
Przeciez to juz bylo grane z pare lat temu.

Zaczna odsuwac masowo sędziów za bledy i nie będzie komu sędziować, a raczej beda brac takich paralityków z nizszych lig jak ten Karski ktory sedziowal nam z Odra. Tu trzeba dzialac punktowo.

Uwazam ze jedynym rozwiązaniem (choc kontrowersyjnym) jest aby kluby zaczely miec wpływ na obsady sedziowskie swoich spotkan, a raczej to kto ich spotkań nie moze sędziować. Legia tak wymusiła lata temu aby Musiał nie sedziowal ich spotkań. Ale to Legia.

Jak się okaże że zaden klub nie chce sedziego X to wtedy niech schodzi sedziowac nizej
Odpowiedz cytując