Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 26.09.2025, 18:12
5-0 do przerwy oczywiście że zmieniłoby bo:
1.zmiennicy zwłaszcza ofensywni udowodniliby, że są znacznie lepsi od 4 ligi ( tak powinno być) i mogliby zagrać po 90 minut pykając ty do mnie ja do ciebie w 2 połowie
2. Podstawowi gracze nie musieliby wstawać z ławki i narażać się, że źle staną albo dostaną kosę
Odpowiedz cytując