|
5-0 do przerwy oczywiście że zmieniłoby bo:
1.zmiennicy zwłaszcza ofensywni udowodniliby, że są znacznie lepsi od 4 ligi ( tak powinno być) i mogliby zagrać po 90 minut pykając ty do mnie ja do ciebie w 2 połowie
2. Podstawowi gracze nie musieliby wstawać z ławki i narażać się, że źle staną albo dostaną kosę
|