wolfy napisał(a):

Przeciętniak jak Raton to i tak trzy poziomy wyżej niż Broda.
Umówmy się że jakiegoś wybitnego bramkarza nie wyciągniemy. Ale z tym co mamy będzie bardzo ciężko o awans.
|
Naprawdę nie rozumiem czemu u nas z bramkarzami jest od zawsze taka bryndza. Przecież nawet jak się ogląda te mecze w I lidze to rywale często mają tą pozycję porządnie obsadzoną: albo jakimś dobrze rokującym młodzieżowcem z dobrymi warunkami, albo znającym swój fach wyrobnikiem, który nigdy nie zejdzie poniżej poziomu, a czasem broni jak w transie (zazwyczaj w meczu z nami

).
Póki co wciąż wierzę w Letkiewicza i mam nadzieję, że na niego postawi Jop już z Polonią.