|
Oby go Wieczysta albo Polonia Warszawa przytuliły, bo odgrzewanie starych kotletów w naszym przypadku prawie zawsze kończyło się klapą, zwłaszcza że Zwoliński generalnie okazał się transferowym rozczarowaniem.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|