Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16783
Stary 26.09.2025, 07:48
Calkowicie luźna myśl: nie bede zdziwiony scenariuszem w ktorym Zwolinski będzie znowu u nas gral wiosna, poza jego aktualnym klubem jestesmy jedynym w ktorym moze grac jeszcze w tym sezonie.

Na razie idzie mu w tej Turcji na tyle słabo, że mogą chciec zejsc na wiosne choc z części kontraktu.

Ostatni raz taki sam manewr zrobilismy z Genoa i Brlekiem.
Odpowiedz cytując