Patryko napisał(a):

Okulista - przyznam szczerze, że takiego wytłumaczenia postawy Brody się nie spodziewałem 
Nie sądzę, żeby Broda sam sobie rzucał kłody pod nogi, grając z wadą wzroku.
|
No pewny nie jestem ale jego wyjscia do dosrodkowan wygladaja tak jakby niedowidzial i mial trudnosci z ocenianiem lotu pilki.