Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 25.09.2025, 17:18
Ponad 1100km zrobione w 5 dni. I rozegrane 2x90min. Jeszcze w nocy czy tam jutro kolejne ponad 400km i mamy to z głowy. Czyli w sumie w niecały tydzień jakieś 20-25h w autobusie i kolejne 3 na boisku. Będę jednak się upierał, że takie wyjazdowe maratony nie są bez wpływu na drużynę. Ciężko się to oglądało zarówno dziś jak i w niedzielę. Z drugiej strony pamiętam podobne przygody z zeszłego roku gdzie nie było ani stylu, ani wyniku, ani w ogóle nic.

Teraz pora na domową część tego pięciomeczu. 5-7 punktów bardzo mile widziane i chyba jeden z najbardziej upierdliwych momentów z sezonie będziemy mogli odhaczyć jako w miarę udany. No chyba, że kolejnej rundzie PP znów coś dziwnego się wylosuje i zrobi się kombo z wyjazdem do Głogowa, ale w tej chwili to nie jest główne zmartwienie.

Tak z ciekawości. Konfa przed Łęczną była w czwartek, a to stwarza podejrzenia, że pojechaliśmy nawet 2-3 dni przed meczem i byliśmy zgrupowani gdzieś pod Lublinem. Ktoś coś się orientuje w temacie?
Odpowiedz cytując