Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 25.09.2025, 17:17
kbr napisał(a):Wyświetl post
Awans jest, chociaż ten Puchar jest wrzodem na rzyci. Nie rozumiem tego lamentu. Graliśmy na pól gwizdka żeby odbębnić pańszczyznę. I udało się niskim nakładem sił. Reszta jest nieistotna.
Jeśli zmiennicy walczący o pierwszy skład nie mają grama ambicji i grają na pół gwizdka żeby odbębnić, to niech stąd jak najszybciej wypierd.lają.
Odpowiedz cytując