kbr napisał(a):

|
Awans jest, chociaż ten Puchar jest wrzodem na rzyci. Nie rozumiem tego lamentu. Graliśmy na pól gwizdka żeby odbębnić pańszczyznę. I udało się niskim nakładem sił. Reszta jest nieistotna.
|
Jeśli zmiennicy walczący o pierwszy skład nie mają grama ambicji i grają na pół gwizdka żeby odbębnić, to niech stąd jak najszybciej wypierd.lają.