Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 25.09.2025, 17:00
Należało to wygrać bo porażka z drużyną o tyle niższą w hierarchii to byłaby kompromitacja naszych zawodowców no i ch.. atmosfera do następnego meczu albo dłużej. A teraz może uda się wylosować kogoś takiego żeby zagrać mecz u siebie z 20-25 tys. widzów.
Odpowiedz cytując