Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.09.2025, 16:01
Awans jest, chociaż ten Puchar jest wrzodem na rzyci. Nie rozumiem tego lamentu. Graliśmy na pól gwizdka żeby odbębnić pańszczyznę. I udało się niskim nakładem sił. Reszta jest nieistotna.
Odpowiedz cytując