Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 25.09.2025, 14:24
Przeciez kiedys trzeba tego Omicia i Gigera zaczac ogrywac. To samo Colleya czy nawet Kawale. Gdzie maja grac, jak wlasnie nie z IV ligowcem. I generalnie taka kadra nie powinna miec zadnych problemow z pokonaniem IV ligowca.

Szkoda 100tki Kawaly.

Sukiennicka to nadal jezdziec bez glowy, ale tutaj ma wiecej miejsca.
Totalnie rozczarowujacy Nikaj, ktory mial kilka momentow na wlasciwe decyzje, ale zaczyna przypominac Sukiennickiego.
Giger tez z kiksem.
Letkiewicz z kiksem przy wyjsciu na przedpole.
Lasicki szkoda gadac.
Colley neutralnie, widac, ze to nie jego pozycja.

Ciezko kogokolwiek wyroznic za pierwsza polowe.
Odpowiedz cytując