Karherop napisał(a):

|
Gdyby mecz z Wieczysta bylby we wrześniu i bylby wygrany to może tak, ale w samym wrześniu mamy tylko 3 spotkania i 3 kluby na dzis lepiej punktują od nas.
|
Na razie we wrześniu najlepsza jest Polonia Bytom. Jak wygramy to ich przeskoczymy
