|
brać Gikiewicza.. facet jest mimo wszystko dużo pewniejszy od naszych łamag.. w widzewie jest skreślony, chętnie rozwiążą z nim kontrakt.. sam Gikiewicz chce zarabiać mniej niż 5 tys euro miesięcznie, więc ryzyko finansowe niewielkie... kontrakt max do końca roku, po awansie pożegnać tego toksyka
|