Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30192
Stary 24.09.2025, 16:21
brać Gikiewicza.. facet jest mimo wszystko dużo pewniejszy od naszych łamag.. w widzewie jest skreślony, chętnie rozwiążą z nim kontrakt.. sam Gikiewicz chce zarabiać mniej niż 5 tys euro miesięcznie, więc ryzyko finansowe niewielkie... kontrakt max do końca roku, po awansie pożegnać tego toksyka
Odpowiedz cytując