|
Mariusz Jop ma swoje wady, ale gdyby ich nie miał, pracowałby w Lechu, Legii czy Rakowie albo i w dobrym klubie zagranicznym, a nie w Wiśle. Jak na Wisłę jest to trener bardzo dobry. Notuje bardzo dobre wyniki, a do tego gramy ładną piłkę.
Kibicuję mu, żeby się rozwijał, bo mam wrażenie, że to trener-niewolnik jednej taktyki.
|