Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1238
Stary 24.09.2025, 14:50
Mariusz Jop ma swoje wady, ale gdyby ich nie miał, pracowałby w Lechu, Legii czy Rakowie albo i w dobrym klubie zagranicznym, a nie w Wiśle. Jak na Wisłę jest to trener bardzo dobry. Notuje bardzo dobre wyniki, a do tego gramy ładną piłkę.


Kibicuję mu, żeby się rozwijał, bo mam wrażenie, że to trener-niewolnik jednej taktyki.
Odpowiedz cytując