|
Jeśli Letkiewicz nie wejdzie do bramki i nie zacznie grać przyzwoicie, to zastanowiłbym się nad ściągnięciem bramkarza już teraz.
Słabo spisują się boki obrony. Jeśli do tego doliczyć niepewnego bramkarza, mamy problem.
Szkoda tak fajnie zaczętej rundy.
|