Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8796
Stary 24.09.2025, 12:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A co do rzeczywistości, większość corocznego manka z własnej kasy wyrównuje Królewski i jak przestanie to 4 liga. Chyba, że będziemy walczyć o awans rezerwami.
Parę faktów co do powyższego:

1. Manko za trzy sezony Prezeska to 40-50 mln zł. Jest to szacowane ponieważ Prezesek nie raczył ogłosić wyniku za ostatni sezon.

2. To "wyrównywanie" nie polega na dokonywaniu wpłat na zwiększenie kapitału spółki ale na udzielaniu oprocentowanych POŻYCZEK , od których Wisła musi płacić odsetki.

3. "Wyrównywanie" jest konsekwencją świadomie przyjętej przez Prezeska polityki wydawania wyższych kwot od planowanych przychodów

4. Pożyczki co do zasady podlegają zwrotowi
Odpowiedz cytując